O firmie

Firma „Kamieniarstwo Bartniccy” jest firmą rodzinną, z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Istnieje na rynku od 30 lat, w czasie których dynamicznie się rozwijała, inwestując w nowe technologie, powiększając park maszynowy oraz poszerzając swoją ofertę o nowe produkty i usługi. G

łównym obszarem naszej działalności jest kamieniarstwo nagrobkowe – produkcja i montaż nagrobków pojedynczych, podwójnych, rzeźb lub innych nietypowych wg wzorów naszych lub klienta. W procesie realizacji zleceń zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania klientów. 

Służymy fachową wiedzą i pomocą, zarówno na etapie projektowania (w tym celu korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania do projektowania i wizualizacji 3D, doradzamy w wyborze kamienia i akcesoriów), jak również po wykonaniu usługi (utrzymanie i konserwacja kamienia). 

Drugi segment naszej działalności to kamieniarstwo budowlane – wykonujemy schody wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki czy posadzki. 

Podejmujemy się również zleceń na wykonanie okolicznościowych obelisków, tablic oraz pomników upamiętniających wydarzenia historyczne bądź zasłużone osoby. Wśród naszych realizacji są: 

Pomnik Henryka Sienkiewicza w Łukowie (renowacja), 

Pomnik Żołnierzy AK w Trzebieszowie, 

Pomnik Żołnierzy w Radoryżu Kościelnym i Jedlance

Swoją szeroką ofertę jesteśmy w stanie realizować dzięki doświadczonej, zaangażowanej w pracę kadrze pracowników oraz przy pomocy nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Kontakt z nami

Copyright © Bartniccy.pl 2023 by Webzen.pl

Scroll to Top